WoodTec2 210W 3m2

Cena: 351,16 zł


Elektryczna mata grzewcza WoodTec marki Elektra zasilana jednostronnie to sprawdzony i pewny produkt przeznaczony do montażu bezpośrednio na wylewce podłogowej pod panelami lub deską warstwową. Szerokość rolki to 0,5 m.

Moc 70W/m2 pozwala na zastosowanie tych mat jako ogrzewania zasadniczego w budynkach z izolacją według normy WT2017. W budynkach starszych lub o słabszej izolacji maty pod panele mogą być stosowane jako ogrzewanie wspomagające lub stosowane do uzyskania efektu ciepłej podłogi.


W odróżnieniu od tradycyjnych mat grzewczych maty Woodtec posiadają warstwę folii aluminiowej, której zadaniem jest równomierne rozprowadzenie ciepła a tym samym zapobieganie przesuszeniu drewna.

 

 

folie grzewcze WoodTec

Folie Grzewcze ELEKTRA WoodTec są gotowymi do układania elementami grzejnymi wyprodukowanymi zgodnie z normą PN-EN 50366:2004(U) + A1:2006(U). Składają się z ultra-cienkiego przewodu grzejnego przymocowanego do siatki z włókna szklanego pokrytej warstwą folii aluminiowej.

System jest przeznaczony do zastosowań wewnętrznych i stanowi ogrzewanie bezpośrednie. Montaż bezpośrednio pod panelami laminowanymi lub deską warstwową.

Elektra WoodTec

  1. Przewód grzejny
  2. Siatka z włókna szklanego
  3. Zimne złącze (mufa) łączące przewód grzejny z przewodem zasilającym
  4. Przewód zasilający z ekranem
  5. Przewód zasilający z ekranem
  6. Folia aluminiowa – ekran

Mata grzejna ELEKTRA WoodTec2 70/6m² Marka Elektra

Oferta:

Dane kontaktowe:

Przedstawiciel regionu Radom - Kielce:
Tomasz Daszkiewicz

Telefon: +48 502 553 493
Email: biuro@pellet.radom.pl