Palniki na pellet seria UNI-MAX

Cena: 5 500,00 zł


Witam
Oferujemy palniki na pellet samoczyszczące firmy Eco-Palnik UNI-MAX 25kw,40kw,50kw,60kw,70kw,80kw.

Palniki można zastosować w już działających układach do kotłów wszystkich rodzajów: węglowych, drzewnych, olejowych, parowych, procesów technologicznych. Palniki Uni-Max dostępne są w szerokim zakresie mocy od 25kW do 1MW.

Palniki serii Uni-Max to rozwiązanie sprawdzone w każdych warunkach, szczególnie tych wymagających niezawodności i wysokich parametrów technicznych.
Zależnie od mocy palniki mogą być wykorzystywane w dużych obiektach przemysłowych, miejskich kotłowniach, hotelach, szpitalach, budynkach gminnych lub domach jednorodzinnych.

Seria Uni-Max to palniki z segmentowym ruchomym rusztem typu schodkowego i wykładką ceramiczną komory spalania. Całość rusztu zaprojektowana jest w postaci szuflady, która wysuwa się do czyszczenia. Dzięki temu opatentowanemu rozwiązaniu, czyszczenie palnika jest bardzo proste i szybkie. Kontrola stanu paleniska oraz konserwacja nie wymaga użycia żadnych narzędzi i zajmuje tylko kilka chwil. Palniki przystosowane są do stałej zabudowy w korpusie kotła.

Ceramiczna komora spalania stabilizuje warunki pracy, dzięki czemu palniki mają bardzo dobre wyniki w testach efektywności oraz niskiej emisji CO.

Cena dotyczy palnika 25kW z podajnikiem i ze sterownikiem już od 5500 zł w zależności od mocy palinka i konfiguracji sterownika.

Podana cena jest ceną z VAT 8% z montażem. Obowiązuje TYLKO przy montażu w domach prywatnych do 300 metrów kwadratowych.

Cena nie obejmuje zasobnika na pellet.


W sprawie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą firmą.