Artel-REDONDA GLASS S8G 6,45kW

Cena: 7 300,00 zł


          
            Piecyki z serii REDONDA to urządzenia grzewcze, które przykuwają uwagę swoim niebanalnym wyglądem. Dzięki stylowemu wykończeniu ze szkła bądź ze stali doskonale wpasowuje się we wnętrze.
Są to efektywne, innowacyjne a także gustowne modele na najwyższym europejskim poziomie.

Wszystkie fazy działania piecyka sterowane są automatycznie co pozwala uzyskać wysoką sprawność i efektywność. Mogą być sterowane za pomocą pilota, panelu sterowania  lub za pomocą urządzenia zdalnego typu smartphone, laptop, tablet - po zamontowaniu opcjonalnego modułu WIFI.

Wytworzone gorące powietrze wprowadzone jest do pomieszczenia w którym znajduje się urządzenie, dzięki wentylatorowi nawiewowemu, poprzez kratki z przodu urządzenia.
Dzięki  programowaniu możliwe jest wcześniejsze zaplanowanie włączenia lub wyłączenia piecyka w danym dniu a także cykliczne powtarzanie tego ustawienia np przez cały tydzień. Takie rozwiązanie gwarantuje praktyczne i komfortowe ogrzewanie pomieszczenia bądz całego domu.
Funkcja ekonomiczna natomiast umożliwia pracę pieca na minimalnej mocy po osiągnięciu żądanej temperatury.
Po 1200 godzinach pracy piecyk automatycznie zgłasza konieczność skontaktowania się z serwisem technicznym w celu konserwacji, co usprawnia jego bezpieczne użytkowanie.


Piecyki z serii REDONDA posiadają nowoczesną stylistykę, dzięki czemu są idealne do każdego współczesnego wnętrza. Obudowa jest ze szkła, co sprawia, iż piece te wyglądają niepowtarzalnie! Posiadają niewielkie rozmiary, nowoczesną konstrukcję. Są ekonomiczne i proste w codziennej obsłudze, a co najważniejsze są ekologiczne.


W standardzie dostępne kolory: biały, bordowy, czarny.

Parametry produktu:

Masa: 78 kg

Paliwo: pellet

Moc grzewcza (min-max): 2,84 - 6,97 kW

Nominalna moc grzewcza (min-max): 2,64 - 6,42 kW

Producent: ARTEL

Seria: REDONDA GLASS

Autonomia: 9 - 22 ha

Pojemność zbiornika na pellet: 13 kg

Rura odprowadzająca dym ø: Fi 80

Rura wlotu powietrza ø: Fi 50

Wydajność (min-max): 92,06 - 92,7 %

Wykończenie: szkło

Zużycie paliwa (min - max): 0,58 - 1,42 kg/h

Dostępność kolorów: biały, czarny, bordowy

Wymiary (WxHxD): 520 x 511 x 974 mm