ARTEL REDONDA BASIC LC12A 9,05kW+ dodatkowe rozprowadzenie (DGP)

Cena: 9 300,00 zł


          
           
           Piecyki z serii REDONDA to urządzenia grzewcze, które przykuwają uwagę swoim niebanalnym wyglądem. Dzięki stylowemu wykończeniu ze szkła bądź ze stali doskonale wpasowuje się we wnętrze.
Są to efektywne, innowacyjne a także gustowne modele na najwyższym europejskim poziomie.


Wszystkie fazy działania piecyka sterowane są automatycznie co pozwala uzyskać wysoką sprawność i efektywność. Mogą być sterowane za pomocą pilota, panelu sterowania  lub za pomocą urządzenia zdalnego typu smartphone, laptop, tablet - po zamontowaniu opcjonalnego modułu WIFI (tu link http://www.ac-klima.pl/produkt/modul-wifi-do-piecy-na-pellet-artel,687.html ).
Wytworzone gorące powietrze wprowadzone jest do pomieszczenia w którym znajduje się urządzenie, dzięki wentylatorowi nawiewowemu, poprzez kratki z przodu urządzenia.
Dzięki dziennemu programowaniu możliwe jest wcześniejsze zaplanowanie włączenia lub wyłączenia piecyka w danym dniu a także cykliczne powtarzanie tego ustawienia np przez cały tydzień. Takie rozwiązanie gwarantuje praktyczne i komfortowe ogrzewanie pomieszczenia bądz całego domu.
Funkcja ekonomiczna natomiast umożliwia pracę pieca na minimalnej mocy po osiągnięciu żądanej temperatury.
Po 1200 godzinach pracy piecyk automatycznie zgłasza konieczność skontaktowania się z serwisem technicznym w celu konserwacji, co usprawnia jego bezpieczne użytkowanie.
Piece, dzięki opcji dodatkowego rozprowadzenia ciepłego powietrza, umożliwiają ogrzewanie powietrzem sąsiednich pomieszczeń poprzez system kanałów.

Piecyki z serii REDONDA posiadają nowoczesną stylistykę, dzięki czemu są idealne do każdego współczesnego wnętrza. Posiadają niewielkie rozmiary, nowoczesną konstrukcję. Są ekonomiczne i proste w codziennej obsłudze, a co najważniejsze są ekologiczne.


W standardzie dostępne kolory: biały, bordowy, czarny.
* Za dopłatą istnieje możliwość pomalowania blach na kolor wybrany z palety RAL.
 


 

 

Parametry produktu:

Masa: 81 kg

Paliwo: pellet

Moc grzewcza (min-max): 2,84 - 10,1 kW

Nominalna moc grzewcza (min-max): 2,64 - 9,05 kW

Producent: ARTEL

Seria: Redonda Basic

Autonomia: 6 - 22 ha

Pojemność zbiornika na pellet: 13 kg

Rura odprowadzająca dym ø: Fi 80

Rura wlotu powietrza ø: Fi 50

Wydajność (min-max): 89,53 - 92,70 %

Wykończenie: stalowe

Zużycie paliwa (min - max): 0,58 - 2,06 kg/h

Dostępność kolorów: biały, czarny, szary, bordowy

Wymiary (WxHxD): 520 x 511 x 983 mm