Artel-PETIT 6 5,5kW

Cena: 3 700,00 zł


Piecyki z serii PETIT to urządzenia grzewcze, które są połączeniem pięknej , niezmąconej wizji ognia z przyjemnym ciepłem emitowanym do pomieszczenia w chłodne wieczory.
Jest to kompaktowa wersja piecyka na pellet firmy ARTEL, umożliwiająca zastosowanie takiej formy  ogrzewania w małych pomieszczeniach.
Wszystkie fazy działania piecyka sterowane są automatycznie co pozwala uzyskać wysoką sprawność i efektywność. Mogą być sterowane za pomocą  panelu sterowania  lub za pomocą urządzenia zdalnego typu smartphone, laptop, tablet - po zamontowaniu opcjonalnego modułu WIFI
.

Piec jest sterowany za pomocą wbudowanego panelu sterującego, ale również posiada w opcji pilota za dodatkową opłatą.
Wytworzone gorące powietrze wprowadzone jest do pomieszczenia w którym znajduje się urządzenie, dzięki wentylatorowi nawiewowemu, poprzez kratki z przodu urządzenia.
Dzięki  programowaniu możliwe jest wcześniejsze zaplanowanie włączenia lub wyłączenia piecyka w danym dniu a także cykliczne powtarzanie tego ustawienia np przez cały tydzień. Takie rozwiązanie gwarantuje praktyczne i komfortowe ogrzewanie pomieszczenia bądz całego domu.
Funkcja ekonomiczna natomiast umożliwia pracę pieca na minimalnej mocy po osiągnięciu żądanej temperatury.
Po 1200 godzinach pracy piecyk automatycznie zgłasza konieczność skontaktowania się z serwisem technicznym w celu konserwacji, co usprawnia jego bezpieczne użytkowanie.

Piecyki z serii PETIT posiadają nowoczesną stylistykę, dzięki czemu są idealne do każdego współczesnego wnętrza.  Posiadają kompaktowe rozmiary, nowoczesną konstrukcję. Są ekonomiczne i proste w codziennej obsłudze, a co najważniejsze są ekologiczne.


* W standardzie 5 kolorów: czarny, biały, bordowy, brązowy, szary.
* Za dopłatą istnieje opcja pomalowania blach na kolor wybrany z palety RAL.

Parametry produktu:

Masa: 46 kg

Paliwo: pellet

Moc grzewcza (min-max): 2,7 - 6,15 kW

Nominalna moc grzewcza (min-max): 2,5 - 5,53 kW

Producent: ARTEL

Seria: PETITE

Autonomia: 8 - 19 h

Pojemność zbiornika na pellet: 11 kg

Rura odprowadzająca dym ø: Fi 80

Rura wlotu powietrza ø: Fi 50

Wydajność (min-max): 90 - 93,94 %

Wykończenie: stalowe

Zużycie paliwa (min - max): 0,57 - 1,3 kg/h

Dostępność kolorów: biały, czarny, bordowy, brązowy, szary

Wymiary (WxHxD): 430 x 487 x 770 mm