Artel-IULIA NEXT 6,3kW

Cena: 4 500,00 zł         Piecyki z serii IULIA NEXT to kompaktowe urządzenia grzewcze,  które poprzez bezpośredni nadmuch wprowadzają przytulną atmosferę, jednocześnie zastępując tradycyjny kominek.
Jest to ekonomiczna wersja piecyka na pellet firmy ARTEL z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii.

Jej główna zaletą jest wbudowany niezawodny ceramiczny żarnik oraz wyjątkowa cichość, dzięki zastosowaniu ciągłej pracy podajnika.

Wszystkie fazy działania piecyka sterowane są automatycznie co pozwala uzyskać wysoką sprawność i efektywność. Mogą być sterowane za pomocą pilota, panelu sterowania  lub za pomocą urządzenia zdalnego typu smartphone, laptop, tablet - po zamontowaniu opcjonalnego modułu WIFI.

Wytworzone gorące powietrze wprowadzone jest do pomieszczenia w którym znajduje się urządzenie, dzięki wentylatorowi nawiewowemu, poprzez kratki z przodu urządzenia.
Dzięki  programowaniu możliwe jest wcześniejsze zaplanowanie włączenia lub wyłączenia piecyka w danym dniu a także cykliczne powtarzanie tego ustawienia np przez cały tydzień. Takie rozwiązanie gwarantuje praktyczne i komfortowe ogrzewanie pomieszczenia bądz całego domu. Funkcja ekonomiczna natomiast umożliwia pracę pieca na minimalnej mocy po osiągnięciu żądanej temperatury.
Piecyki z serii IULIA posiadają nowoczesną stylistykę, dzięki czemu są idealne do każdego współczesnego wnętrza. Posiadają kompaktowe rozmiary, nowoczesną konstrukcję. Są ekonomiczne i proste w codziennej obsłudze, a co najważniejsze są ekologiczne.


Standardowe kolory to: czarny i biały.

Parametry produktu:

Paliwo:pellet

Moc grzewcza (min-max): 2,84 - 6,3 kW

Nominalna moc grzewcza (min-max): 2,64 - 5,8 kW

Producent: ARTEL

Seria: IULIA NEXT

Autonomia: 8 - 19 h

Pojemność zbiornika na pellet: 11 kg

Rura odprowadzająca dym ø: Fi 80

Rura wlotu powietrza ø: Fi 50

Wydajność (min-max): 92,02 - 92,7 %

Wykończenie: stalowe

Zużycie paliwa (min - max): 0,58 - 1,4 kg/h

Dostępność kolorów: czarny, biały

Wymiary (WxHxD): 500 x 450 x 750 mm