Artel-EASY.S 7kW

Cena: 4 900,00 zł


          
          Piecyki na pellet z serii EASY to urządzenia, które łączą w sobie funkcjonalność i wyjatkową ekonomię grzania wraz z wyrafinowanym i estetycznym wykończeniem, podnoszącym prestiż pomieszczenia.
Wszystkie fazy działania piecyka sterowane są automatycznie co pozwala uzyskać wysoką sprawność i efektywność. Mogą być sterowane za pomocą pilota, wbudownego panelu sterowania  lub za pomocą urządzenia zdalnego typu smartphone, laptop, tablet - po zamontowaniu opcjonalnego modułu WIFI.

Wytworzone gorące powietrze wprowadzone jest do pomieszczenia w którym  znajduje się urządzenie, dzieki wentylatorowi nawiewowemu, poprzez kratki z przodu urządzenia. Dzięki dziennemu programowaniu możliwe jest wcześniejsze zaplanowanie włączenia lub wyłączenia piecyka w danym dniu a także cykliczne powtarzanie tego ustawienia np. przez cały tydzień. Takie rozwiązanie gwarantuje praktyczne i komfortowe ogrzewanie pomieszczenia bądz całego domu. Funkcja ekonomiczna natomiast umożliwia pracę pieca na minimalnej mocy po osiągnięciu żądanej temperatury.
Po 1200 godzinach pracy piecyk automatycznie zgłasza konieczność skontaktowania się z serwisem technicznym w celu konserwacji, co usprawnia jego bezpieczne użytkowanie.
Piecyki z serii EASY posiadają nowoczesną stylistykę, dzięki czemu są idealne do każdego współczesnego wnętrza. Posiadają niewielkie rozmiary, nowoczesną konstrukcję. Są ekonomiczne i proste w codziennej obsłudze, a co najważniejsze są ekologiczne.

 

 

Parametry produktu:

Masa: 78 kg

Paliwo: pellet

Moc grzewcza (min-max): 2,84 - 6,97 kW

Nominalna moc grzewcza (min-max): 2,64 - 6,42 kW

Producent: ARTEL

Seria: EASY

Autonomia: 9 - 22 ha

Pojemność zbiornika na pellet: 13 kg

Rura odprowadzająca dym ø: Fi 80

Rura wlotu powietrza ø: Fi 50

Wydajność (min-max): 92,06 - 92,7 %

Wykończenie: stalowe

Zasilanie/ilość faz: 230-50/1 V- Hz -Ph

Zużycie paliwa (min - max): 0,6 - 1,4 kg/ha

Dostępność kolorów: czarny, bordowy, biały,

Wymiary (WxHxD): 470x476x899 mm