Artel- EASY.M NEXT 8kW

Cena: 5 100,00 zł


           Piecyki na pellet z serii EASY Next to urządzenia, które łączą w sobie funkcjonalność i wyjatkową ekonomię grzania wraz z wyrafinowanym i estetycznym wykończeniem, podnoszącym prestiż pomieszczenia.
Wszystkie fazy działania piecyka sterowane są automatycznie co pozwala uzyskać wysoką sprawność i efektywność. Mogą być sterowane za pomocą pilota, wbudownego panelu sterowania  lub za pomocą urządzenia zdalnego typu smartphone, laptop, tablet - po zamontowaniu opcjonalnego modułu WIFI .

   Główną zaletą jest wbudowany niezawodny ceramiczny żarnik, wyjątkowa cichość, dzięki zastosowaniu ciągłej pracy podajnika oraz żeliwna komora spalania.

Wytworzone gorące powietrze wprowadzone jest do pomieszczenia, w którym  znajduje się urządzenie, dzieki wentylatorowi nawiewowemu, poprzez kratki z przodu urządzenia. Dzięki dziennemu programowaniu możliwe jest wcześniejsze zaplanowanie włączenia lub wyłączenia piecyka w danym dniu a także cykliczne powtarzanie tego ustawienia np. przez cały tydzień. Takie rozwiązanie gwarantuje praktyczne i komfortowe ogrzewanie pomieszczenia bądz całego domu. Funkcja ekonomiczna natomiast umożliwia pracę pieca na minimalnej mocy po osiągnięciu żądanej temperatury.
Po 1200 godzinach pracy piecyk automatycznie zgłasza konieczność skontaktowania się z serwisem technicznym w celu konserwacji, co usprawnia jego bezpieczne użytkowanie.
Piecyki z serii EASY posiadają nowoczesną stylistykę, dzięki czemu są idealne do każdego współczesnego wnętrza. Posiadają niewielkie rozmiary, nowoczesną konstrukcję. Są ekonomiczne i proste w codziennej obsłudze, a co najważniejsze są ekologiczne.
 

 

 * Opcja WI-FI

 * Żeliwna komora spalania

 

 * Ceramiczny żarnik

 


 

Parametry produktu:

Paliwo: pellet

Moc grzewcza (min-max): 2,84-8,87 kW

Nominalna moc grzewcza (min-max): 2,64 - 8,02 kW

Producent: ARTEL

Seria: EASY

Autonomia: 7 - 22 h

Pojemność zbiornika na pellet: 13 kg

Rura odprowadzająca dym ø: Fi 80

Wydajność (min-max): 90,5 - 92,70 %

Wykończenie: stalowe

Zużycie paliwa (min - max): 0,6 - 1,8 kg/h

Dostępność kolorów: biały, bordowy, czarny

Wymiary (WxHxD): 470 x 473 x 1002 mm

Powierzchnia grzewcza*: 200 m3