Artel-CLASS Thermo L17 ARTEL 17,14kW

Cena: 12 600,00 zł


Piece na pellet CLASS THERMO marki ARTEL w stalowo-szklanym wykończeniu  to urządzenia, które zadowolą najbardziej wyszukane gusta klientów. Ich nowoczesny i elegancki wygląd doskonale wpisuje się we współczesne wnętrza. Firma ARTEL , oprócz funkcjonalności, położyła również nacisk na wysoką jakość wykonania, a takżę ponadczasową stylistykę. Są zaprojektowane tak, aby łączyć w sobie urok ognia zapewniający ciepło dla całego domu z wygodą, czystością i ekonomią użytkowania.

Model ten odznacza się wysoką sprawnością oraz cichą pracą. Jest również łatwy w utrzymaniu czystości. Wyposażony jest w wentylator nawiewowy, umożliwiający nawiew ciepłego powietrza do pomieszczenia.
W modelu zastosowano innowacyjne technologie (pełna automatyzacja, sterowanie za pomocą pilota, panelu sterowania oraz współpraca z zewnętrznym termostatem bezprzewodowym, ceramiczny żarnik), które usprawniają i podnoszą efektywność pieca. Rozbudowany panel programowania dziennego ułatwia obsługę pieca wg indywidualnych potrzeb klienta. Modele te wyposażone są w płaszcz wodny ze stali przeznaczony do ogrzewania wody oraz niezbędne elementy układu hydraulicznego, zapewniające prostą i intuicyjną instalację. 

 

Masa: 154 kg

Paliwo: pellet

Moc grzewcza (min-max): 4,1 - 18,00 kW

Nominalna moc grzewcza (min-max): 4,0 - 17,14 kW

Moc nominalna na powietrze (min-max): 0,84 - 3,75

Moc nominalna na wodę (min-max): 3,1 - 13,43

Producent: ARTEL

Seria: CLASS THERMO PP

Autonomia: 9 - 39 h

Pojemność zbiornika na pellet: 33 kg

Rura odprowadzająca dym ø: Fi 80

Rura wlotu powietrza ø: Fi 50

Wydajność (min-max): 94,97 - 97,54 %

Wykończenie: stalowo-szklane

Zużycie paliwa (min - max): 0,84 - 3,7 kg/h

Dostępność kolorów: biały, grafitowy, bordowy

Wymiary (WxHxD): 520 x 630 x 1120